KONST / Ramar / Ram 8692163

nr 869 2163

Ram

1800-tal, med litografiskt tryck, ramens yttermått: 52x73, 5

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 13 januari 2014
kl 18:33:34

13/1 16:58:25 1      Vinnande bud

Tilgman Keramik