ART / Frames / Frame 8692163
nr 869 2163
FRAME
19th century, med litografiskt tryck, ramens yttermått: 52x73, 5,
1800-tal, med litografiskt tryck, ramens yttermått: 52x73, 5
800
SEK 500
Monday January 13 2014
at 18:33:34
13/1 16:58:25
FRAME
nr 869 2163
FRAME
Estimate: | 800 |
Sold: | SEK 500 |
Monday January 13 2014 |
13/1 16:58:25 | 1 | Vinnande bud |